Filozofia - ekopranie a ekočistenie

Pre životné prostredie…

Prostriedky ULRICH na čistenie, pranie a údržbu sú vysoko koncentrované, úsporné v použití a mimoriadne účinné.

Vyrobené sú z kvalitných, znovuobnoviteľných surovín.

Neobsahujú fosfáty, ropné tenzidy, optické zosvetľovače, vonné látky, farbivá, agresívne kyseliny, konzervačné látky, chlór ani čpavok a sú biologicky odbúrateľné.

Zodpovedajú smerniciam Nemeckého spolku ochrany zvierat.


ULRICH – to je ponuka produktov, ktoré čo najmenej zaťažujú životné prostredie a sú šetrné k pokožke. Už mnoho rokov vyrábame prostriedky, ktoré s dobrým svedomím používame my sami i naše rodiny. Na základe tejto filozofie vznikli naše pracie a čistiace prostriedky, odstraňovače vodného kameňa a produkty na starostlivosť o textil, kožu, drevo a ďalšie materiály.

Značka ULRICH znamená tiež, že sa aktívne zaoberáme otázkou obalov. Naše výrobky balíme predovšetkým do obalov z polyetylenu a väčšina z nich je určená k opakovanému plneniu. Týmto sa snažíme prispieť k redukovaniu odpadu.


Výrobky ULRICH sú vysoko koncentrované, neobsahujú umelé plnidlá, čím pomáhajú šetriť náklady na obaly a energiu. To predstavuje ďalšiu výhodu pre Vás.

Naše výrobky sa môžu navzájom kombinovať ako stavebnica. Tým sa dajú napríklad docieliť rôzne vône, alebo zintenzívniť účinnosť jednotlivých zložiek.

ULRICH v neposlednej rade znamená, že používate výrobky firmy, ktorá sa zasadzuje v oblasti ochrany životného prostredia a ktorá je otvorená pre Vaše pripomienky a podnety.

---------------

Produkty firmy ULRICH si môžete zakúpiť v internetovom obchode www.prebalovanie.sk v zložke „PRODUKTY / EKOPRANIE“. Sortiment stále rozširujeme. Na objednávku Vám radi dodáme už teraz všetky väčšie balenia alebo ostatné produkty zo sortimentu uvedené na www.ekopranie.sk. Kontaktujte nás : ekopranie@gmx.net